INFOLINIA 71 784 50 11
kompas_google

O nas

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, wyodrębniliśmy ze struktur AUCH Studio wyspecjalizowany podmiot Auchboard. Wieloletnie doświadczenie w branży projektowania graficznego oraz marketingu internetowego powoduje, że Auchboard jest w stanie oferować kompleksowe działania w zakresie promowania stron WWW w Internecie.

Naszym Klientom gwarantujemy zawsze najwyższą jakość, terminowość i satysfakcję z realizacji powierzonych zleceń. Unikamy branżowego zadęcia, a ponad wyszukaną terminologię przedkładamy nowatorstwo w projektowaniu, jakość usług i szybki czas realizacji.

Choć jesteśmy profesjonalistami, pozostajemy niezależni, a wszystkim naszym Klientom zapewniamy poczucie wyjątkowości. Z tą samą pasją i zaangażowaniem współpracujemy z przedsiębiorcami, jednostkami samorządowymi, agencjami PR, jak również działami marketingu międzynarodowych i polskich korporacji.

Czy to w AUCH Studio, czy na pokładzie Auchboard, niezmienna pozostaje dewiza jaka nam przyświeca, dlatego możesz mieć pewność, że wszyscy Klienci są dla nas tak samo ważni, a każdy realizowany projekt wyjątkowy. Zapraszamy!

Sprawdź nasze REFERENCJE.

Partnerzy

© 2012 - 2019 AUCH studio